چه کسی هستیم

چه کسی هستیم؟

Daikin Europe NV تولید کننده پیشرو و تامین کننده تجهیزات گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، از جمله پمپ های حرارتی و تجهیزات حرفه ای یخچال است

ماموریت ما

این که آیا شما یک خانه یا یک مغازه دار یا یک مدیر هتل دارید، راه حل هایما به ارائه محصولات با کیفیت بالا و یکپارچه سازی تهویه مطبوع برای ایجاد فضاهای راحت و پایدار محیطی برای همه مردم و تمام مناطق جهان اختصاص داده ایم

مسئولیت زیست محیطی

ما راه را برای کاهش اثرات زیست محیطی در حال راه اندازی می کنیم. به همین دلیل است که در قلب همه چیز ما شیوه های سبز و راه حل های پایدار است.

نوآوری

ما با استفاده از تکنولوژی خودمان همراه با راه حل های مقرون به صرفه برای شکل دادن به آینده سیستم هایهدف ما ارائه محصولات با کیفیت بالا در حال حاضر و در عین حال توسعه فن آوری های صرفه جویی در انرژی برای آینده است.

نام تجاری Daikin

ما با استفاده از تکنولوژی خودمان همراه با راه حل های مقرون به صرفه برای شکل دادن به آینده سیستم های گرمایش، خنک کننده، تهویه و تبرید و اطمینان از مشتریان خود که می توانند به Daikin برای راحتی بیشتر متکی باشند، استفاده می کنیم.

Daikin عبارت است از ارزش های اصلی گروه:

اطمینان مطلق – تعهدی برای ایجاد روابط اعتماد و شفافیت با مشتریان، همکاران، همکاران و جوامع همکاری است.

مدیریت فرآیند کسب و کار – تعهد به ایجاد شرکت با تشویق و تقدیر ابتکار عمل و برتری همه کارکنان.

روابط بین فردی هماهنگ – تعهد به یک محل کار که در آن هر کس با تعهد به دیدار با اهداف و چالش های Daikin کار می کند.

مسئولیت اجتماعی شرکت

Daikin Europe به عنوان بخشی از گروه Daikin در سراسر جهان تلاش می کند که رهبر جهانی در هر جنبه ای از کسب و کار خود باشد. مسئولیت اجتماعی شرکتی نه تنها ابتکار خوب Daikin است. این در DNA شرکت تعبیه شده و فلسفه شرکت را شکل می دهد. ارزشهای اصلی، فلسفه شرکتی گروه و کتاب اخلاق شرکتی توضیح می دهند چگونه Daikin مایل است فعالیت های تجاری خود را دنبال کند و مسئولیت خود و دیگران را بر عهده بگیرد.

 

فلسفه شرکت

مدیریت Daikin فرمول یک شرکت فلسفه روشن است که شکل ذهنی اولیه است که هر عضو گروه Daikin است. فلسفه شرکتی گروه Daikin همه کسانی را که در گروه فعال هستند را قادر می سازد تا ایده ها و پیشنهادات نوآورانه، تصمیمات مسئولانه و کارهای انعطاف پذیر را در طول کار خود بکار گیرند.

 

اخلاق شرکت

اخلاق شرکت Daikin ارزش های اساسی را بیان می کند و چارچوبی برای تصمیم گیری را نشان می دهد. این مسئولیت و وظیفه شخصی هر عضو گروه Daikin Europe است که به رعایت استانداردهای اخلاقی و قانونی رفتار در حروف و روح، صرف نظر از این که طبق قوانین مورد نیاز است، باشد.

اطلاعات بیشتری را پیدا کنید

آیا نیازمند کمک هستید؟