چه کسی هستیم

چه کسی هستیم؟

Daikin Europe NV تولید کننده پیشرو و تامین کننده تجهیزات گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع، از جمله پمپ های حرارتی و تجهیزات حرفه ای سردکننده است

ماموریت ما

این که آیا شما یک خانه یا یک مغازه دار یا یک مدیر هتل هستید، راه حل های ما به ارائه محصولات با کیفیت بالا و یکپارچه سازی تهویه مطبوع برای ایجاد فضاهای راحت و پایدار محیطی برای همه مردم و تمام مناطق جهان کمک میکند.

مسئولیت زیست محیطی

ما راه را برای کاهش اثرات زیست محیطی راه اندازی می کنیم. به همین دلیل است که در قلب همه چیز ما شیوه های سبز و راه حل های پایدار است.

نوآوری

ما با استفاده از تکنولوژی خودمان همراه با راه حل های مقرون به صرفه برای شکل دادن به آینده و سیستم های هدف ما ارائه محصولات با کیفیت بالا در حال حاضر و در عین حال توسعه فن آوری های صرفه جویی در انرژی برای آینده است.

نام تجاری دایکین

ما با استفاده از تکنولوژی خودمان همراه با راه حل های مقرون به صرفه برای شکل دادن به آینده سیستم های گرمایش، خنک کننده، تهویه و تبرید و اطمینان از مشتریان خود که می توانند به دایکین برای راحتی بیشتر متکی باشند، استفاده می کنیم.

دایکین عبارت است از ارزش های اصلی گروه:

اطمینان مطلق – تعهدی برای ایجاد روابط اعتماد و شفافیت با مشتریان، همکاران، همکاران و جوامع همکاری است.

مدیریت فرآیند کسب و کار – تعهد به ایجاد شرکت با تشویق و تقدیر ابتکار عمل و برتری همه کارکنان.

روابط بین فردی هماهنگ – تعهد به یک محل کار که در آن هر کس با تعهد به دیدار با اهداف و چالش های دایکین کار می کند.

مسئولیت اجتماعی شرکت

Daikin Europe به عنوان بخشی از گروه دایکین در سراسر جهان تلاش می کند که رهبر جهانی در هر جنبه ای از کسب و کار خود باشد. مسئولیت اجتماعی شرکتی نه تنها ابتکار خوب دایکین است. این در DNA شرکت تعبیه شده و فلسفه شرکت را شکل می دهد. ارزشهای اصلی، فلسفه شرکتی گروه و کتاب اخلاق شرکتی توضیح می دهند چگونه دایکین مایل است فعالیت های تجاری خود را دنبال کند و مسئولیت خود و دیگران را بر عهده بگیرد.

 

فلسفه شرکت

مدیریت دایکین فرمول یک شرکت فلسفه روشن است که شکل ذهنی اولیه است که هر عضو گروه دایکین، فلسفه شرکتی گروه دایکین همه کسانی را که در گروه فعال هستند را قادر می سازد تا ایده ها و پیشنهادات نوآورانه، تصمیمات مسئولانه و کارهای انعطاف پذیر را در طول کار خود بکار گیرند.

 

اخلاق شرکت

اخلاق شرکت دایکین ارزش های اساسی را بیان می کند و چارچوبی برای تصمیم گیری را نشان می دهد. این مسئولیت و وظیفه شخصی هر عضو گروه Daikin Europe است که به رعایت استانداردهای اخلاقی و قانونی رفتار در حروف و روح، صرف نظر از این که طبق قوانین مورد نیاز است، باشد.

 

اطلاعات بیشتری را پیدا کنید

آیا نیازمند کمک هستید؟