فروشگاه خرده فروشی

ایجاد محیط مناسب برای مشتریان خود

با بیش از 90 سال تجربه در زمینه تهویه مطبوع، ما می دانیم که یک فضای کاملا تهویه مطبوع نیاز به صرفه جوی دارد. کسب و کار خود را افزایش دهید و مشتریان خود را در یک محیط راحت پذیرفته و با استفاده از ابزارهای مدیریت انرژی، هزینه های خود را کنترل کنید.

خرده فروشی مواد غذایی

محصولات خود را تازه نگه دارید

مشتریانی که احساس راحتی می کنند وقت بیشتری صرف خرید می کنند. ما درک می کنیم که ایجاد یک فضای غذای شما به اندازه مشتریان شما اهمیت دارد. بدون یک یا دیگر، کسب و کار شما وجود نخواهد داشت راه حل های کارآمد Daikin برای خنک کننده حرفه ای و فن آوری های تهویه مطبوع دقیق که ما طراحی کرده ایم، طراحی شده اند تا سبکی تازه در غذا و راحتی شما را برای مشتریان تضمین کنند

خرده فروشی مواد غیرغذایی

راحتی و هزینه را بررسی کنید

مشتریانی که احساس راحتی می کنند وقت بیشتری صرف خرید می کنند. ما درک می کنیم که ایجاد یک فضای کاملا محفوظ و حفظ هزینه های انرژی تحت کنترل عوامل کلیدی برای موفقیت کسب و کار شما است. با کنترل های Daikin Cloud کنترل هوشمندو ، شما می توانید به راحتی سطح راحتی و کنترل مصرف برق را کنترل کنید.

یک راه حل کامل برای تهویه مطبوع فروشگاه شما
این که آیا شما یک خانه یا یک مغازه دار یا  مدیر هتل هستید، راه حل های گرمایش و خنک از گرما و خنک کننده انرژی صرفه جویی برای ایجاد شرایط راحت برای خنک کاری حرفه ای معتبر، ما راه حل های تهویه مطبوع برای بوتیک، زنجیره ای خرده فروشی و یا فروشگاه مواد غذایی خود را ارائه می دهیم. درباره گزینه های موجود برای فروشگاه بیشتر بدانید

1. ورودی / درب

ما معتقدیم همیشه  برای بهبودی وجود دارد که این باوراز دست دادن هوای گرم و سرد از طریق ورودی به پرده های Biddle Air خود را کاهش دهید و صرفه جویی در هزینه ها 72٪ از اتصال آنها به پمپ های حرارتی به جای برق.

2. سقف

ما معتقدیم همیشه وجود دارد برای بهبودی . که این باور هوای تازه را با سیستم های تهویه مناسب تهیه کنید که انرژی را از هوا بیرون می کنند. کارتریج منحصر به فرد خودرا تمیز می کند گرد و غبار را از مبدل حرارتی داخلی به منظور افزایش بهره وری عملیاتی تا 50٪ و به طور قابل توجهی کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری.

3. قفسه

واحدهای سقف پنهانی به طور هماهنگ با داخلی شما و فضای آزاد روی دیوار برای قفسه ها و صفحه نمایش ها را ترک می کنند.

4. پشت نیمکت

واحدهای سقف پنهانی به طور هماهنگ با داخلی شما و فضای آزاد رویسرویس Cloud Daikin اجازه می دهد تا مکان های مختلفی را از هر مکان مدیریت کنید.

5. یخچال و فریزر

یک سیستم پشتیبان قابل اعتماد همیشه فریزر و فریزر خود را در حال اجرا می کند و بنابراین غذای شما تازه است.

6. انبار که در آن واحد نصب شده است

یک سیستم پشتیبان قابل اعتماد همیشه فریزر و فریزر خود را در اندازه کوچک  تضمین نصب را آسان میکند. این واحد باعث می شود بیشتر از فضای خود صرفه جویی در انرژی و استفاده از انرژی قابل استفاده مجدد به لطف تکنولوژی بازیابی حرارت منحصر به فرد ما. ال اجرا می کند و بنابراین غذای شما تازه است.

7. شمارنده

یک سیستم بهره وری انرژی هزینه های انرژی خود را بررسی کنید .کنترل های کاربرپسند و برنامه های هوشمند کنترل راحت تهویه هوا را در سراسر فروشگاه شما آسان میکند

هزینه کل تهویه هوا را کاهش دهید

مشتریانی که احساس راحتی می کنند وقت بیشتری صرف خرید می کنند. ما درک می کنیم که ایجاد یک فضای راه حل های گرم و خنک کننده ای که ما ارائه می دهیم، طراحی شده اند تا درازمدت به اقتصاد شما ارائه دهیم. از آنجا که ما تولید، نصب و حفظ سیستم خودمان  هستیم، ما قادر به بهینه سازی و افزایش عمر مفید آن هستیم

از فروشگاه لباس های کوچک تا فروشگاه های بزرگ مواد غذایی

این که آیا شما یک خانه یا یک مغازه دار یا  مدیر هتل هستید، راه حل های جایی که هستید، هر کجا که باشید، هر گونه تخصص خاصی دارد، ما دارای راه حل های مناسب برای گرم کردن و خنک سازی هستیم که برای کسب و کار شما نمایش داده می شود. با انتخاب اندازه یا نوع فروشگاه خود، یکی از مواردی را که برای نیازهای شما مناسب است، پیدا کنید..

واحد تهویه و تهویه هوا

هوا تازه برای تمام خرده فروشی ها

ایده آل برای فضاهای متوسط ​​تا بسیار بزرگ

تأمین کننده هوای تازه و سالم است

سازگار با تمام راه حل های Daikin با استفاده از سیستم تهویه مطبوع ما

VRV

فروشگاه های خرده فروشی کوچک

نصب انعطاف پذیر که با تمام نیازهای تهویه مطبوع شما مطابقت دارد

ایده آل برای فضاهای کوچک و متوسط

امکان کنترل واحدها به صورت مرکزی یا جداگانه

آسمان هوا

بوتیک و مغازه های کوچک

برای نیازهای تهویه مطبوع پایه شما

ایده آل برای فضاهای کوچک

کنترل های جداگانه برای هر واحد

پشت بام

آسان برای نصب مفهوم بسته بندی

ایده آل برای فضاهای متوسط

ایده آل برای فضاهای یک منطقه

پرده هوایی بیدل

سیاست “درب باز”

کاهش تلفات حرارت و تهویه مطبوع را کاهش می دهد

فزایش مصرف انرژی تا 72٪

ثبات شرایط تهویه هوا را در داخل کشور بهبود می بخشد

کنترل

کنترل های هوشمند برای تمام فروشگاه های خرده فروشی

مناطق ناحیه تهویه مطبوع را از هر کجا و در هر زمان بررسی کنید

بین کنترل های مرکزی یا محلی را انتخاب کنید

بهینه سازی مصرف انرژی خود را با ابزار مدیریت قدرت ما

ترکیب آسان با تجهیزات شخص ثالث

تبرید حرفه ای

فروشگاه های مواد غذایی و میوه

راه حل برای برنامه های کوچک و بزرگ حرفه ای خنک کننده

طراحی انعطاف پذیر برای انواع ساختمان ها

بازیابی حرارت و تکنولوژی اینورتر شما اقتصاد بیشتری را ارائه می دهد

اطلاعات بیشتری را پیدا کنید

آیا نیازمند کمک هستید؟