هزینه های انرژی ساختمان خود را به راحتی مدیریت کنید

با بیش از 90 سال تجربه درخشان در زمینه تهویه کاملا ثابت شده است یک فضای تهویه برای دفاتر و ساختمان های بزرگ نیاز به صرفه‌جویی در مصرف انرژی دارد. به لطف دایکین این مورد امکان پذیر است.

یک راه حل کامل برای کنترل تهویه مطبوع در ساختمان شما
ما برای دفاتر و ساختمان‌های بزرگ راه حل هایی برای استفاده از گرمایش و تهویه ارائه میدهیم تا از انرژی بدست آمده به خوبی استفاده شود. درباره امکانات موجود برای ساختمان خود بیشتر بدانید.

1. ورود و پذیرش

جلوگیری از، از دست دادن هوای گرم و سرد از طریق ورودی ها با استفاده از پرده های Biddle Air تا 72% کاهش دهید. برنامه هوشمند کنترل ساختمان این امکان را به شما میدهد تمام کارهای ساختمان خود را مانند(گرمایش، سرمایش، برق، روشنایی، آسانسور و …) را مدیریت نمائید.

2. فضای اداری

کارتریج منحصر به فرد، کاملا تخت یکپارچه به سقف کاذب متصل می شود و تمرکز کارمندان را با عملیات سکوت خود را مختل نخواهد کرد. بنابراین هوایی سالم و بدون آلرژن ها تنفس کنید.

3. اتاق کنفرانس

واحدهای سقف پنهانی با فضای داخلی شما و فضای آزاد و سیستم گرمایش زمین به طور هماهنگ کار میکنند.

4. آشپزخانه و توالت

به آسانی آب گرم توالت و آشپزخانه را ادغام کنید.

5. اتاق سرور

یک سیستم پشتیبان باید در دمای خنک قرار بگیرد. به لطف دایکین زیرساخت های فناوری اطلاعات را میتواند تا 20- درجه برای سالن های سرور خنک کند.

6.اتاق جلسه

چشم هوشمند یک سیستم قابل اطمینان است که جریان هوا را به سوی کارمندان هدایت میکند. به طوری که فضای خالی را شناسایی میکند و سیستم را خاموش میکند.

مدیریت لمسی یک سیستم مدیریت ساختمان است که با تجهیزات شخص ثالث که شما در حال حاضر آن را داشته اید ترکیب شده است .

طراحی شده برای نصب سریع. دایکین کاملا انعطاف پذیر است و به صورت کامل مستقیما بر روی سقف کاذب استاندارد نصب میشود.

طراحی شده برای نصب سریع برای دفاتر و ساختمان های بزرگ، و استفاده از لوله کشی و کابل کشی های موجود برای به حداقل رساندن هزینه های موجود.

از دفاتر کوچک تا آسمان خراش های بزرگ
آیا پروژه شما بزرگ یا کوچک است، ما راه حل های گرمایشی و خنک سازی مناسب برای ساختمان شما داریم، با انتخاب اندازه ساختمان و یا نیازهای خود، یکی از مواردی را که برای نیازهای شما مناسب است را پیدا کنید

ساختمان های اداری بزرگ و آسمان خراش

چیلرها و واحد های تهویه هوا بهترین راه حل برای فضاهای متوسط ​​و بزرگ می باشند و تمام نیازهای تهویه مطبوع خود را با استفاده از سیستم مدیریت مرکزی مطابقت می دهند

ساختمان اداری متوسط

راه حل های VRV ما تمام نیازهای تهویه مطبوع شما را برآورده می کند. ایده آل برای مناطق کوچک و متوسط ​​با کنترل اختیاری واحدهای شما به طور مرکزی یا به صورت جداگانه.

دفاتر کوچک

راه حل آسمان هوا ایده آل برای فضاهای کوچکتر است، با کنترل های جداگانه برای هر واحد

هوای تازه

لذت بردن از هوا تازه و سالم با واحدهای حمل هوا. آنها ایده آل برای فضاهای متوسط ​​تا بسیار بزرگ. با پیشنهاد های دایکین بهترین هوا را تنفس کنید.

سیستم های کنترل هوشمند

سیستم مدیریت ساختمان و مدیریت هوشمند Touch Manager به شما امکان می دهد تا هر زمان که بخواهید از تهویه مطبوع خود استفاده کنید. میان کنترل های مرکزی یا محلی را انتخاب کنید، برنامه های تایمر را تنظیم کنید، انرژی خود را با ابزارهای مدیریت انرژی بهینه کنید و به راحتی با تجهیزات شخص ثالث ترکیب کنید.

لابی دفتر بزرگ

پرده هوا Biddle ثبات شرایط داخلی را خفظ میکند و از هدر رفتن انرژی تا 72% جلوگیری میکند.

اطلاعات بیشتری را پیدا کنید

آیا نیازمند کمک هستید؟